★ past verzion

past verzion (2)

18. června 2015 v 0:56 | Bea

Bylo načase udělat nový vzhled. Chtěla jsem si původně objednat, ale slečna od které jsem ho chtěla na objednávku nedělá, nevadí, byla to výzva! No a vylezlo z toho tohle. Je s Robertem v odstínech červené a hnědé, doplněné o šedou. No uvidím jak dlouho to tu vydrží protože mě se moc nezamlouvá. Nevím, barvu stránky bych dala jinou, ale nevím jakou. Každopádně jsem se inspirovala Kelsey (the-walkingdead.blog.cz) - její tvorba je úžasná! No tak tohle tu prozatím přetrpte než vymyslím něco nového!
Mám pro Vás zároven jednu novinku a tou je, že tu bude spoluadminka/výpomoc v podobně mé kamarádky Nessie/Flo/Simči. Takže budte na ní hodní. Dneska snad přidám i něco já, je hodně novinek od fotek po rozhovory a photoshooty a nové projekty! Prostě hodně.

past verzion (1)

7. června 2015 v 19:49 | Bea

První kabátek na tomto blogu. Kombinace hlavně zelenomodrá s trošičkou černé. Mě se to líbí a jsem moc spojená. Doufám, že se i Vám tento jednoduchý styl líbí. Jinak docela mi práci dalo menu, ale povedlo jsem jak jsem chtěla. Jinak nikým jsem se neinspirovala, vše je z mé hlavy.
 
 

Reklama